Jesteś tutaj: Kategoria A Czy trzeba wymienić bezterminowe prawo jazdy?

Czy trzeba wymienić bezterminowe prawo jazdy?

Autor: Paweł
Dodany: 16.12.2022 15:56:48
308 wyświetleń

Wymiana prawa jazdy bezterminowego jest doskonałą okazją do tego, by mieć świadomość tego, kiedy to będzie musiało mieć miejsce. Według obecnie obowiązujących przepisów każde prawo jazdy bezterminowe musi zostać wymienione do 2033 roku.

Kiedy należy wymieniać prawo jazdy bezterminowe?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszystkie bezterminowe prawa jazdy będą musiały być wymienione od 2028 roku do 2033 roku. W związku z tym wymiana prawa jazdy bezterminowego będzie trwała aż 5 lat. Wszystkie osoby zmuszone do wymiany prawa jazdy mogą już powoli zacząć przygotowywać się do tego zadania i mieć świadomość tego, że faktycznie taka sytuacja będzie musiała nastąpić.

W związku z planowaną wymianą prawa jazdy bezterminowego dobrze jest zacząć myśleć o zdobyciu dokumentu prawa jazdy. MotoKenner jest jedną ze szkół nauki jazdy, która z powodzeniem może zająć się przeprowadzeniem takiego szkolenia. Im szybciej się do tego zabierze, tym więcej osób będzie miało prawo jazdy bezterminowe, które będzie konieczne do wymienienia już za kilka lat.

Wymiana prawa jazdy bezterminowego w latach 2028-2033

Wymiana prawa jazdy bezterminowego będzie miała miejsce dopiero za kilka lat. Zanim do tego dojdzie nic nie stoi na przeszkodzie temu, by przez cały czas zdobywać prawo jazdy bezterminowe, które będą mogły być wykorzystywane jeszcze przez następne lata, zanim będzie miała miejsce ich wymiana. Szkoły nauki jazdy przez cały czas działają w związku z tym, by osób otrzymujących taki dokument było jak najwięcej.

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983