Motocyklem po Hiszpanii z MotoKenner

Jesteś tutaj: Blog

Blog

Jak wygląda egzamin

Jak wygląda egzamin

Egzamin praktyczny na kategorię B (samochody osobowe) to kluczowy etap zdobywania prawa jazdy, podczas którego kierowca jest oceniany pod względem umiejętności technicznych i zachowania na drodze.

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Chcąc uzyskać prawo jazdy poszczególnych kategorii, należy spełnić odpowiednie warunki. To samo tyczy się kategorii A.Każda osoba, która będzie chciała uzyskać możliwość prowadzenia jednośladu, jakim jest motorem, musi uzyskać wiek umożliwiający naukę i podejście do egzaminu.

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Z roku na rok coraz większa liczba osób podchodzi do kursu na prawo jazdy kategorii B. Uprawnienia do kierowania samochodami osobowymi są szczególnie atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy stanowią duży odsetek ubiegających się o ich uzyskanie.

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Zapisując się na kurs prawa jazdy, należy wiedzieć, że będzie trwał on co najmniej kilka tygodni. Wiele zależy również od dyspozycyjności kursanta czy wybranej szkoły jazdy.

Następna strona

Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983