Jesteś tutaj: Blog

Blog

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Chcąc uzyskać prawo jazdy poszczególnych kategorii, należy spełnić odpowiednie warunki. To samo tyczy się kategorii A.Każda osoba, która będzie chciała uzyskać możliwość prowadzenia jednośladu, jakim jest motorem, musi uzyskać wiek umożliwiający naukę i podejście do egzaminu.

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Z roku na rok coraz większa liczba osób podchodzi do kursu na prawo jazdy kategorii B. Uprawnienia do kierowania samochodami osobowymi są szczególnie atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy stanowią duży odsetek ubiegających się o ich uzyskanie.

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Zapisując się na kurs prawa jazdy, należy wiedzieć, że będzie trwał on co najmniej kilka tygodni. Wiele zależy również od dyspozycyjności kursanta czy wybranej szkoły jazdy.

Jak mam prawo jazdy kat b - czy mogę jeździć motorem?

Jak mam prawo jazdy kat b - czy mogę jeździć motorem?

Nie każdy kierowca, który posiada uprawnienia do kierowania pojazdami osobowymi wie o tym, że chcąc przesiąść się na motocykl czy skuter- niekoniecznie potrzebuje prawa jazdy kategorii A. Wydawałoby się, że prawo jazdy kategorii B uprawnia tylko i wyłącznie do kierowania samochodami osobowymi.

Jakie są kategorie prawa jazdy?

Jakie są kategorie prawa jazdy?

Prawo jazdy, czyli dokument sankcjonujący zdanie państwowego egzaminu i przyznanie uprawnie do poruszania się wskazanym rodzajem pojazdów po drogach publicznych od 19 stycznia 2013 roku nie jest już przyznawane na czas nieokreślony.

Następna strona

Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983