Jesteś tutaj: Blog

Blog

Najważniejsze zmiany w egzaminach na prawo jazdy w 2024r.

Najważniejsze zmiany w egzaminach na prawo jazdy w 2024r.

Zmiany, zmiany, zmiany. Zmiany w przepisach ruchu drogowego, zmiany w egzaminowaniu osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdów. Nieustanne zmiany, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drodze. Wygląda na to, że rok 2024 będzie w tym zakresie wyjątkowy i poniższe rozporządzenie nie kończy tego procesu.

Stres przed egzaminem na prawo jazdy - jak sobie z nim poradzić?

Stres przed egzaminem na prawo jazdy - jak sobie z nim poradzić?

Egzamin na prawo jazdy jest dla większośći osób źródłem stresu. Presja oceny przez egzaminatora i potrzeba osiągnięcia pozytywnego wyniku mogą wydawać się przytłaczające i zakłócać Twój spokój umysłu.

Nie zapominaj jednak, że stres to naturalna reakcja Twojego organizmu, którą przy odpowiednim przygotowaniu można skutecznie zminimalizować. W tym artykule przedstawię Ci szereg praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zapanować nad nerwami przed egzaminem na prawo jazdy i znacząco zwiększyć Twoje szanse na sukces.

Jak wygląda egzamin

Jak wygląda egzamin

Egzamin praktyczny na kategorię B (samochody osobowe) to kluczowy etap zdobywania prawa jazdy, podczas którego kierowca jest oceniany pod względem umiejętności technicznych i zachowania na drodze.

Następna strona

Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983