Jesteś tutaj: O nas Kadra szkoleniowa MotoKenner

Kadra szkoleniowa MotoKenner

Paweł

Instruktor techniki jazdy, instruktor nauki jazdy, kierowca pojazdów uprzywilejowanych, kierowca zawodowy wszystkich kategorii

Pomysłodawca, założyciel i koordynator zespołu. Kierowca zawodowy wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy, czynny instruktor nauki jazdy, kierowca kat. A dla pojazdów uprzywilejowanych. 

Sam szkoli kandydatów na instruktorów, uzupełnia wiedzę tych, którzy już są instruktorami, organizuje pracę i tworzy programy szkoleń dla szkół nauki jazdy. Uczestniki wielu szkoleń organizowanych np. przez „HigH Poznań", „Kulikowisko", „Szkoła Suzuki", „Duszan", „Pandemonium", „CSP Legionowo", i in.
Cała kariera zawodowa związana z pracą z ludźmi i prowadzeniu szkoleń.

Krzysztof – Mały KRIS

Licencjonowany zawodnik i reprezentant Polski, Mistrza Świata w formule #Motostudent, zdobywca Pucharu Polski, Wyścigowy Wicemistrz Polski, wicemistrz Polski w Gymkhanie

W 2021 z zespołem LEM Wrocław wywalczył aż dwa międzynarodowe sukcesy: zdobywa tytuł Mistrza Świata w formule #Motostudent oraz III miejsce na Moto Engineering Italy

Sezon 2019 - Wyścigowy Wicemistrz Polski w klasie Supersport300

Zdobywca pierwszego miejsca w Pucharze Polski w sezonie 2018 oraz III miejsca w Pucharze Polski w wyścigach motocyklowych w klasie Open Moto 3 oraz II wicemistrz Polski w Gymkhanie w sezonie 2017.

Pokolenie młodych gniewnych. Wolny czas spędza na treningach gymkhany lub torach wyścigowych. Opiekuje się naszymi najmłodszymi wychowankami oraz przekazuje swoje doświadczenie tym, którzy chcą poznać tajniki profesjonalnych wyścigów motocyklowych i Gymkhany motocyklowej.

Agnieszka

Instruktork nauki jazdy Wrocław

Instruktorka nauki jazdy Wrocław
Instruktor nauki jazdy, doskonały szkoleniowiec. Cierpliwa, wymagająca i konsekwentna. Bardzo doświadczony podróżnik z setkami praktycznych porad i doświadczeń na tzw. własnej skórze, które przekłada na konkretne ćwiczenia szkoleniowe. Zawsze znajdzie rozwiązanie, nawet tam, gdzie szkoleniowe pomysły Pawła czy Mirka zawodzą.
Uwielbia pracować z osobami, które cieszą się z własnych, nawet tych najdrobniejszych sukcesów. Prowadzi szkolenia takie jak: Wrocławskie ManewryBezpieczny Motocyklista. Zabiera Was na wyjazdy szkoleniowe dla 125 cm3, podróże po Polsce oraz prowadzi szkolenia na torze w grupie „balonikowej". Jest zawsze tam, gdzie trzeba wyciągnąć pomocną dłoń i rozwiązać jakiś problem.
Prywatnie jeździ na FZ6, a podróżowanie motocyklem i prowadzenie szkoleń to jej pasja.

Mirek

instruktor nauki jazdy we Wrocławiu

Instruktor motocyklowej nauki jazdy. Szkoleniowiec od lat prowadzący kursy na prawo jazdy i pracujący z kandydatami na kierowców. Duże doświadczenie, niestandardowe metody nauki, cierpliwość i zrozumienie potrzeb kursanta to tylko niektóre jego zalety. Prowadzi grupy szkoleniowe podczas zajęć na torze oraz współorganizuje wyjazdy motocyklowe do Hiszpanii i Włoch.

Maciej Grabowski "Misiek"

Maciej Grabowski, "Misiek", "Pan Miś", "Niedzwiedź".
Instruktor nauki jazdy, wieloletni dziennikarz motocyklowy, w latach 2008 - 2020 redaktor i kierowca testowy miesięcznika MOTOCYKL. Doświadczony motocyklista, człowiek z pasją i oddany swej pracy motoinstruktor.
Cierpliwy nauczyciel pomagający przełamać początkowe lęki i stres, oraz zrozumieć jak działa motocykl i co ma wpływ na jego zachowanie. 

Ireneusz Marzoch

Instruktor nauki jazdy kat. A i B

Od małolata jeździł na dwóch kołach, aż hobby stało się codziennością - został instruktorem nauki jazdy. Bliskie mu jest poszukiwanie rozwiązań, by rzeczy trudne stały się zrozumiałe. Duży nacisk kładzie na technikę jazdy, aby Kandydat na kierowcę rozumiał co dzieje się z pojazdem.

Nie przywiązuję wagi do marki, czy typu motocykla bo wszystkie moto są super???? 

Prywatnie jeździ na R3, CBR 1000rr, Kayo T4.

Rafal

Czy można połączyć dwa skrajne światy, torowanie i podróżowanie motocyklem?

Rafał, pasjonat motocykli, doskonale wie jak to zrobić! Łączy w swoim życiu jazdę sportową po torze i niekończące się podróże motocyklem. Jego fascynacja motocyklami przerodziła się w misję przygotowywania młodych adeptów motocyklizmu do bezpiecznej i pełnej przygód jazdy.

Cierpliwy, pomocny, czerpiący radość i satysfakcję z przekazywania wiedzy na temat techniki jazdy i bezpiecznego podróżowania.
Na co dzień po szosie lata Yamaszką Tracer 900, a po torze Pitbike'iem.

Nasze Dziewczyny!

to dzięki nim, nasze szkolenia, wyjazdy, kursy mają niepowtarzalny wymiar, atmosferę, obsługę i są. Bez wsparcia Naszych Dziewczyn nie było by tak dobrze jak jest :-)

Ania, Ewa, Kasia, Kinga, Magda, Ola  - dobre duszki naszej ekipy. Wprowadzają ogólny ład, spokój i harmonię w zespole oraz wśród osób podczas szkolenia. Pomysłodawczynie, uczestniczki i animatorki wyjazdów oraz szkoleń dla Pań. Kontaktują się i sprawują opiekę nad „naszymi wychowankami - Amazonkami”.

Seweryn

Instruktor nauki jazdy kategorii A i B w branży od 2019 roku. Młoda krew. Konkretny i wymagający, ale przy tym też niezwykle wyrozumiały cierpliwy i przesympatyczny. Z nim zero stresu.
Budzący zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Pasjonat, który zaraża innych. 
Dla niego sezon kończy się 31 grudnia, a zaczyna 1 stycznia.
Uwielbia uczyć innych, ale sam wciąż się rozwija, trenuje i szlifuje swoje umiejętności, aby jeździć jeszcze lepiej.
 
Prywatnie jeździ na Hondzie CBR 600 F4i, ale nie storni od próbowania sił na innych typach maszyn

Michał

 Instruktor kat. A i B (instruktorski wychowanek Pawła) Michał to człowiek wielu pasji i talentów. Z zawodu doświadczony instruktor nauki jazdy, a z zamiłowania motocyklista, DJ, alpinista, płetwonurek i motorowodniak. 

Krystian

To on zabierze Was w teren. Jego naturalnym środowiskiem „życia” są pola, lasy, otwarte przestrzenie i wertepy w okolicach Świdnicy i Wałbrzycha. To tam szkoli Was nie tylko z „taplania się w błocie”. Doświadczony, wytrwały i ambitny motocyklista. Licencjonowany instruktor nurkowania, dlatego po bezpiecznym i ambitnym wypadzie w teren możecie z nim uspokoić emocje w głębinach wód podczas podwodnych wycieczek.

Krzysztof – KRIS

Entuzjasta, zapaleniec „jazdy na kolanie”. Szkoli tych dla których „jazda na krawędzi” oznacza jak bezpiecznie pokonać zakręty z prędkościami zbliżonymi do przełamania zasad fizyki. Licencjonowany instruktor narciarstwa, dlatego rozgrzani „zamykaniem opon” ochłoniecie pod jego czujnym instruktorskim okiem podczas szusowania po stokach (tak, wiem, tam, też nie będzie powolutku) lub zrelaksujecie się pływając (tak, wiem, narzuca ostre tempo-robi 90 basenów w godzinę) lub zabierze Was na partyjkę squash-a lub tenisa.

Michał

Trener, organizator zajęć z młodymi talentami. Sprawuje pieczę nad ekonomiczną i marketingową stroną projektu MotoKenner. Dba o sprzęt, organizuje pomoce naukowe. To dzięki jego pracy całą reszta ekipy może spokojnie podnosić swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę przekazywać Wam na kursach.
Jego projekt to WASZ PIERWSZY POJAZD - pomoc przy zakupie motocykla lub samochodu.
Nieocenioną korzyść dla zespołu wyścigowego przynosi jego zawód. Michał jest dyplomowanym fizjoterapeutą!!! I to takim, który swoją przeddyplomową edukację prowadził jako prymus i stypendysta za wyniki w nauce. Jego wprawne ręce służą pomocą podczas zawodów a plany treningowe i ćwiczenia zalecane zawodnikom ograniczają do minimum ryzyko kontuzji.
Jeżeli chcesz skorzystać z jego usług odwiedź stronę FIZJOTERAPIA.

 

Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983