Jesteś tutaj: Autor: Paweł

Autor: Paweł

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Prawo jazdy kat A, od kiedy można zdawać?

Chcąc uzyskać prawo jazdy poszczególnych kategorii, należy spełnić odpowiednie warunki. To samo tyczy się kategorii A.Każda osoba, która będzie chciała uzyskać możliwość prowadzenia jednośladu, jakim jest motorem, musi uzyskać wiek umożliwiający naukę i podejście do egzaminu.

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Prawo jazdy kat b - od ilu lat?

Z roku na rok coraz większa liczba osób podchodzi do kursu na prawo jazdy kategorii B. Uprawnienia do kierowania samochodami osobowymi są szczególnie atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy stanowią duży odsetek ubiegających się o ich uzyskanie.

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Zapisując się na kurs prawa jazdy, należy wiedzieć, że będzie trwał on co najmniej kilka tygodni. Wiele zależy również od dyspozycyjności kursanta czy wybranej szkoły jazdy.

Czy trzeba wymienić bezterminowe prawo jazdy?

Czy trzeba wymienić bezterminowe prawo jazdy?

Wymiana prawa jazdy bezterminowego jest doskonałą okazją do tego, by mieć świadomość tego, kiedy to będzie musiało mieć miejsce. Według obecnie obowiązujących przepisów każde prawo jazdy bezterminowe musi zostać wymienione do 2033 roku.

Zimowanie motocykla – jak zadbać o motocykl zimą

Zimowanie motocykla – jak zadbać o motocykl zimą

Zimą, ze względu na trudne warunki pogodowe, większość z nas zsiada z dwukołowca. Motocykl powinien być odpowiednio przygotowany do tak długiej przerwy. Jak zakonserwować motocykl na sezon zimowy? Kilka cennych porad poznasz w tym tekście. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, aby uniknąć przykrych niespodzianek i móc się w pełni cieszyć ukochaną maszyną już od pierwszego dnia kolejnego sezonu motocyklowego!

Jaki jest koszt prawa jazdy?

Jaki jest koszt prawa jazdy?

W całkowity koszt prawa jazdy wliczany jest koszt ponoszony na odbycie kursu prawa jazdy oraz opłaty egzaminacyjne. Ośrodek szkolenia MotoKenner we Wrocławiu oferuje kompleksowe przygotowanie od egzaminu teoretycznego i praktycznego w zakresie kategorii A1, A2 i B na terenie Wrocławia.

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983