Jesteś tutaj: Prawo jazdy kat A (stara) Zapisz się na kurs kat. A, A2, A1, AM

Zapisz się na kurs kat. A, A2, A1, AM

Gwarantujemy:

  • dostęp do wykładów, wsparcie przy zaliczeniu części teoretycznej kursu,
  • pierwszeństwo w zapisywaniu się na jazdy praktyczne,
  • stałą cenę dla kursu realizowanego w danym sezonie motocyklowym.

Zwrotnie wyślemy do Ciebie maila z opisanymi krok po kroku działaniami jakie należy wykonać aby uzyskać PKK i rozpocząć jazdy praktyczne.

Kurs nauka jazdy realizowany jest w dwóch częściach – teoretycznej i praktycznej. Kurs prawo jazdy rozpoczyna się od części teoretycznej. WAŻNE, uczestnictwo w wykładach z „teorii” nie jest obowiązkowe: można się do niej przygotować samemu – wspieramy Was udzielając dostępu do oficjalnej bazy pytań. Proszę pamiętać, że warunkiem rozpoczęcia kursu praktycznego jest zdanie państwowego egzaminu teoretycznego w WORD. Można się na niego zapisać bezpośrednio po wyrobieniu numeru PKK.
Po wypełnieniu zgłoszenia wyślemy do Ciebie maila z opisanymi krok po kroku działaniami jakie należy wykonać aby uzyskać PKK i rozpocząć jazdy praktyczne.
Otrzymasz także dostęp do strony Oficjalne Testy na Prawo Jazdy 2023. Testy na Prawo Jazdy składają się z pełnej bazy oficjalnych pytań egzaminacyjnych zatwierdzonych przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju - te same pytania co w WORD / DORD. Przekażemy dostęp do elektronicznego podręcznika kursanta, który zawiera wszystkie zagadnienia związane z egzaminem prawa jazdy. Korzystasz, gdzie chcesz, kiedy chcesz na każdym urządzeniu!

Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983