Jesteś tutaj: O nas Kadra szkoleniowa MotoKenner Rafal

Rafal

Rafał, pasjonat motocykli, doskonale łączy w swoim życiu dwa skrajnie różne światy - jazdę sportową po torze i niekończące się podróże motocyklem. Jego fascynacja motocyklami przerodziła się w misję przygotowywania młodych adeptów motocyklizmu do bezpiecznej i pełnej przygód jazdy.

To motocyklista, który nie tylko ceni sobie ekscytującą jazdę sportową, ale także zdaje sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą podróżowanie na dwóch kółkach. Jego podejście do szkolenia jest oparte na solidnej technice jazdy i promowaniu bezpiecznych praktyk.

Rafał jest nie tylko ekspertem w torowym ściganiu się, ale również cierpliwym i pomocnym nauczycielem. Jego satysfakcja płynie z przekazywania wiedzy na temat techniki jazdy i inspiracji młodych motocyklistów do odkrywania piękna podróżowania na dwóch kółkach.

Na co dzień śmiga po szosie na imponującym Yamaha Tracer 900, a kiedy tor kusi, zamienia go na zwinne Pitbike'a. Jego historia to doskonały przykład, że można mieć to wszystko: pasję do sportowej jazdy, miłość do podróży motocyklowych oraz zamiłowanie do przekazywania wiedzy i umiejętności kolejnym pokoleniom motocyklistów.

Rafał podczas wyjazdu w AlpyRafał na wyścigowym torze w PoznaniuRafał w Alpach Rafał na KisielinieRafał szkoli na torzeRafał na PIT BIKE

.

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983