Jesteś tutaj: O nas Kadra szkoleniowa MotoKenner Krzysztof Muszyński

Krzysztof Muszyński

Sylwia i Krzysztof, czyli Pani Muszyńska & Pan Muszyński. Nasza para, jedyna w swoim rodzaju.

To pasjonaci w każdym calu. Dla kursantów są niczym „mama i tata”. Przygotują i nauczą bezpiecznej jazdy oraz jak przetrwać na polskich drogach. Pedagodzy z niesamowitym darem przekazywania wiedzy, anielską cierpliwością i poczuciem humoru. Potrafią nauczyć i wskazać popełnione błędy już po krótkiej obserwacji. Dokładnie dowiesz się, co robisz, źle i jak to wyeliminować. Ich uwagi i metody nauczania trafiają do każdego, a system „nagród” pozwala na ciągłe szlifowanie umiejętności jazdy na motocyklu. Jak kilka razy przebiegniesz się zobaczyć, jakiego znaku nie zauważyłeś, to od razu nauczysz się patrzeć na znaki ;-)

Co o nich sądzą kursanci ?
Gorąco polecam wszystkim motoryzacyjnym żółtodziobom! Jeśli nawet takiego nie ogarnia jak ja, który nie wie do czego służą biegi, albo wjeżdża w płot motocyklem, potrafili tak nauczyć, że za 1 razem zdałam, no to chyba to o czymś świadczy ;)
Pana Krzysztofa M. i Panią Sylwię M. mogę polecić z czystym sumieniem.
Są to mega zaangażowani pasjonaci i profesjonalni Instruktorzy. Podczas nauki całą uwagę skupiają na kursancie. Na bieżąco korygują błędy. Plac można określić następująco "Im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju" ;)
Także jeśli chodzi o kat. A, to można śmiało iść jak w dym :)
To tylko jedna z wielu opinii…

Prywatnie, zawsze razem na motocyklach „szukają historii”. Podróżują szlakami, gdzie mogą zobaczyć, poczuć i „dotknąć historii”, która zapisała się w ludzkiej pamięci...

MotoKenner Sylwia i KrzysztofMotoKenner Sylwia i Krzysztof MuszyńscyMotoKenner Sylwia Muszyńska i Krzysztof Muszyński

Instruktor MotoKennerInstruktor MotoKenner Krzysztof MuszyńskiPara instruktorska MotoKenner

Kadra MotoKennerKadra MotoKennerKadra MotoKenner

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983