Jesteś tutaj: O nas Kadra szkoleniowa MotoKenner Maciej Grabowski "Misiek"

Maciej Grabowski "Misiek"

Maciej Grabowski, "Misiek", "Pan Miś", "Niedzwiedź".
Instruktor nauki jazdy, wieloletni dziennikarz motocyklowy, w latach 2008 - 2020 redaktor i kierowca testowy miesięcznika MOTOCYKL. Doświadczony motocyklista, człowiek z pasją i oddany swej pracy motoinstruktor.
Absolwent wielu szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy (między innymi CSS 1, 2 i 3 stopnia), współtwórca cyklu szkoleń Motocykl Action Team. Zafascynowany metodologią szkolenia motocyklistów i fizyką jazdy.
Cierpliwy nauczyciel pomagający przełamać początkowe lęki i stres, oraz zrozumieć jak działa motocykl i co ma wpływ na jego zachowanie. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, bo jak mawia; "Motocykl ma dawać radość i nie ważne czy polegać to będzie na szorowaniu kolanem w zakrętach, czy na spokojnym toczeniu się w stronę zachodzącego słońca. Moim zadaniem jest tak przygotować początkującego motocyklistę, by mógł w bezpieczny sposób po tę radość sięgnąć i ciągle doskonalić swoje umiejętności".

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983