Jesteś tutaj: Szkolenia motocyklowe Bezpieczny Podróżnik Mazury

Na Mazury z MotoKenner

Turystyczno-krajoznawczy wyjazd na cztery (lub 5/6*) dni.

ZWIEDZAMY MAZURY NA MOTOCYKLACH

Zapisz się na wyjazd

Mazury z MotoKenner

Nocny spacer z MotoKenner po Giżycku

Zwiedzaj Mazury i ćwicz technikę jazdy z MotoKenner - ramowy przebieg wyjazdu:

dzień zero (dla osób korzystających z transportu busem: (osoba + moto):

- Wyjazd z Wrocławia ok. godz 12.00 (opcja, dodatkowa opłata za transport na Mazury + jeden nocleg)

dzień pierwszy:

- zbiórka 9.00-10.00 - sprawdzenie przygotowania motocykla do jazdy (sprawdzenie elementów wpływających na ergonomię oraz bezpieczeństwo użytkownika), podłączenie zestawów do wzajemnej komunikacji instruktora z całą grupą* (opcja)
- wyjazd z miejsca noclegowego ok. 10.30 (*możliwość spotkania się z grupą na trasie) Proponowana trasa na pierwszy dzień
- przejazd połączony ze zwiedzaniem miejscowości: Reszel, Święta Lipka, Kętrzyn, Wilczy Szaniec, Mamerki Bunkry, Węgorzewo, Most Sztynorcki, Giżycko, Ryn,
- powrót do bazy noclegowej, wieczorne spotkanie integracyjne, biesiadowanie i „opowieści dziwnej treści” ;-),
- dla miłośników wieczornego zwiedzania przejazd do Giżycka (bus lub moto) i nocny spacer klimatycznie oświetlonymi deptakami oraz wizyta w porcie.

Dzień drugi

(mocna trasa podróżnicza z opcją adventure):

Propozycja trasy na dzień drugi

- po śniadaniu w hotelu ruszamy w trasę w kierunku Republiki Ściborskiej i Grobowca Piramida barona Friedricha von Fahrenheida. Przejedziemy obok byłej kwatery Naczelnego Dowództwa Wojsk Lotniczych Luftwaffe. Zatrzymamy się przy tężniach i molo w Gołdapi. Pasjonaci pojadą trasą adventure (propozycja->zobaczyć głazy Wilhelma + most w Kiepojciach), a reszta grupy uda się w kierunku Mostów w Stańczykach - Akwedukty Puszczy Rominckiej oraz Trójstyku Granic Wisztyniec. W wariancie maksymalnym trasa ok. 350 do 400 km.

- powrót do bazy noclegowej, wieczorne spotkanie integracyjne, biesiadowanie.

Motocyklowy wyjazd na Mazury

zwiedzamy Mazury z MotoKenner

Dzień trzeci:

wokół jezior (dzień turystyczny / krajoznawczy):

- dzień przeznaczony na relaks. Rekreacyjne tempo przejazdowe po urokliwych okolicach Jeziora Śniardwy z opcją wizyty dla +18 lat ;-) i fanów spływów kajakowych. Propozycja trasy na dzień trzeci Trasa ok. 150  km, ale zajmie nam cały dzień od śniadania do wieczora,

- powrót do miejsca noclegowego i ponowne wieczorne biesiadowanie.

Dzień czwarty / powrót:

- Lidzbark Warmiński,
- Bazylika Narodzenia NMP w Gietrzwałdzie,
- Miłomłyn, Kanał Elbląski - powrót do Wrocławia

lub
- chętni zostający na kolejny dzień mogą popłynąć statkiem po trawie,
- nocleg w zaprzyjaźnionym gospodarstwie w Miłomłynie (opłata dodatkowa na miejscu)

na dwóch kołach zwiedzamy Mazurach

Ze względu na ekskluzywny charakter zajęć oraz ograniczona liczbę uczestników prosimy o rezerwację terminów wyjazdu Zarezerwuj termin

na Mazury z MotoKener

Dzień piąty:

dla chętnych oraz wracających busem (opcja, dodatkowa opłata za transport powrotny + jeden nocleg)

- po atrakcjach wieczoru zapewnionych przez gospodarzy z Miłomłyna budzimy się, jemy pyszne śniadanie i ruszamy na pole, gdzie stoczono jedną z największych bitew w historii średniowiecznej Europy (pod względem liczby uczestników). Następnie zobaczymy Zamek Krzyżacki w Nidzicy.
- powrót do Wrocławia.

Cennik i najważniejsze informacje dla wyjazdu grupowego:

Ilość uczestników: od 4 do 8 przy łączności przez interkom. Dodatkowe osoby bez komunikacji z prowadzącym grupę.
Osoby towarzyszące: osoby towarzyszące mile widziane – dopłata do miejsca noclegowego 120 zł/noc
* Czas trwania: wariant podstawowy to wyjazd cztery dni i trzy noclegi. Możliwość przedłużenia o dodatkowe dwa dni + dwa noclegi przeznaczone na dojazd i powrót. W tym opcja transportu osoby i motocykla.
Ramowy przebieg usługi: całodzienny przejazd wyznaczonymi trasami. Konsultacje oraz korygowanie zauważonych błędów, ćwiczenia tematyczne, zajęcia doskonalące technikę. Odwiedzanie wybranych atrakcji turystycznych (opłata w kasie na miejscu). Degustowanie miejscowej kuchni (opłata po posiłku). Wieczorne spotkanie integracyjne i planowanie trasy przejazdu na kolejny dzień. 
Dostępność: zgodna z harmonogramem wyjazdów Bezpieczny Podróżnik W przypadku obfitych opadów lub innych, nieodpowiednich warunków pogodowych, termin realizacji może ulec zmianie.
Wskazania dla uczestników: obowiązuje kompletny strój motocyklowy, tekstylny lub skórzany, rękawice, buty motocyklowe.
Warunki uczestnictwa: wymagane uprawnienia lub doświadczenie w kierowaniu motocyklem. Kask motocyklowy. Sprawny motocykl.

Miejsce świadczenia usługi: Mazury – region geograficzno-kulturowy w północno-wschodniej Polsce. Współcześnie wchodzi w skład województwa warmińsko-mazurskiego. Wyjazd zaczyna i kończy się w miejscu noclegowy*. Dojazd i powrót samodzielny. (* jest możliwość transportu i wydłużenia pobytu do sześciu dni).

Uwaga! Aktualne ceny w formularzu zamówienia i w cenniku na stronie Aktualne ceny programu Bezpieczny Podróżnik
Cena obejmuje: czterodniową opiekę instruktora / przewodnika po regione, trzy noclegi w pokóju dwuosobowym ze śniadaniem, dostęp do zaplecza serwisowego i transportowego (bus)
Cena nie obejmuje: kosztów paliwa do motocykla osoby szkolącej się, opłat za wstęp do dodatkowo płatnych atrakcji, płatności za dodatkowe posiłki

Rezerwacja szkolenia grupowe: Zapisz się na wyjazd

Bezpieczny podróżnik mazury

Szkoleniowy, turystyczno-rekreacyjny wyjazd w malowniczy region Polski - Mazury. Kup to szkolenie jako prezent.

VOUCHER KWOTOWY: na Państwa życzenie możemy przygotować voucher imienny o określonej przez Państwa wartości. Osoba obdarowana ma możliwość wybrać usługę oraz termin z naszej oferty i wykorzystać voucher na jej opłacenie. Wykupienie vouchera kwotowego daje możliwość wykorzystania jego wartości na jedną lub kilka naszych ofert (w zależności od wartości) w dowolnie wybranym terminie w sezonie motocyklowym - voucher ważny od kwietnia do końca września danego roku.

O voucherach poczytasz tutaj

Jak wykupić VOUCHER?

Prosimy wypełnić formularz ze strony www: zamów voucher lub przesłać e-mail na adres: motokenner@gmail.com z informacją, jaki rodzaj vouchera Państwa interesuje wraz z podaniem imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. W odpowiedzi prześlemy wzór do akceptacji i poprosimy Państwa o przelanie kwoty stanowiącej opłatę za voucher.

Płatność należy dokonać na rachunek: 79 1020 4900 0000 8102 3634 3951 w tytule: imię, nazwisko obdarowanego, nr vouchera.

Po zaksięgowaniu wpłaty finalizujemy realizację. Państwo wybieracie sposób jego odbioru:

  • wysyłka w pliku pdf,
  • wersja „na prezent” w okazjonalnej, firmowej teczce wraz z firmowymi gadżetami - dopłata do vouchera w wysokości 30 zł
  • wysyłka kurierem – dodatkowa dopłata do vouchera w wysokości 19 zł (30+19=49zł)

Bezpieczny Podróżnik Mazury Opinie

Skontaktuj się z nami

Szkoła Jazdy MotoKenner

ul. Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław

Wyślij wiadomość

motokenner@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 504 255 983
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MotoKenner Szkoła Jazdy Paweł Borys, Wrocław, NIP 899-130-52-87 zgodnie z polityką prywatności.

Praca dla instruktora nauki jazdy we Wrocławiu

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez NM Silesia
Zadzwoń: 504 255 983