szkolenia motocyklowe, doskonalenie techniki jazdy i tor wyścigowy. Firma z pasją, szkolenia we Wrocławiu. Wrocław
MENU
Jesteś tutaj: Szkolenia samochodowe

Szkolenia samochodowe

Oferujemy pięć paneli tematycznych związanych z rozwijaniem umiejętności jazdy na czterech kołach:

Zajęcia przydatne dla osób, które od zdania egzaminu na prawo jazdy nie prowadziły samochodu. Jeżeli chcesz uniknąć popularnej sytuacji, np. gdy mąż doszkala żonę i kończy się to trzaskaniem drzwiami na środku skrzyżowania lub "wizytą u adwokata", to zapraszamy do odświeżenia dawno nabytych umiejętności i jazd z wykwalifikowanym instruktorem. Jazdy mogą odbywać się na pojeździe ośrodka lub w Państwa samochodzie.
Program zajęć ustalany jest indywidualnie i często ma charakter "objechania" stałych tras, np. dom-żłobek/szkoła; dom - praca; dom - centrum handlowe, czy też przejazdów w strefach podmiejskich po drogach z podwyższoną prędkością.

Podczas zajęć szczególny nacisk kładziemy na odświeżenie prawidłowych odruchów i pomagamy rozwiązywać trudne sytuacje w bieżącym ruchu miejskim.

Drugim obszarem jest prowadzenia zajęć w ramach pracy w ODTJ, czyli doskonalenie techniki jazdy samochodem na zamkniętym, specjalnie przygotowanym obiekcie z niezbędną infrastrukturą -np. maty poślizgowe. Program obejmuje ćwiczenia manewrów i kontrolowanie pojazdu w trudnych sytuacjach lub elementy jazdy sportowej.

Kursy nauki jazdy realizowane są w ramach OSK - Ośrodek Szkolenia Kierowców Wrocław oferuje:

  • profesjonalną obsługę biura przy organizacji szkolenia na prawo jazdy
  • wygodne, klimatyzowane sale wykładowe z nowoczesnym zapleczem multimedialnym
  • wykłady prowadzone zgodnie z nowymi zaleceniami prawnymi
  • dostęp do systemu e-learningowego
  • oświetlony plac manewrowy z lokalizacją gwarantującą możliwość ćwiczenia zadań manewrowych na każdych zajęciach praktycznych
  • zajęcia praktyczne prowadzone w godzinach indywidualnie dostosowanych do oczekiwań
  • swobodę w rezerwacji terminów
  • dogodna lokalizacja ośrodka – blisko WORD, w „sercu strefy egzaminacyjnej”
  • szkolenie prowadzone w tzw. samochodach egzaminacyjnych

Korepetycje - przygotowanie do egzaminu państwowego. Zajęcia prowadzone pod kątem przygotowania kandydata na kierowcę do zdania egzaminu na prawo jazdy.

Mogą mieć charakter korepetycji z przepisów - prowadzone są przez wykładowcę nauki jazdy lub jazd dodatkowych - zajęcia prowadzi instruktor nauki jazdy. Zajęcia prowadzone są wyłącznie na samochodach ośrodka nauki jazdy dla specjalnej grupy klientów prowadzimy zajęcia z eko-jazdy (z ang. eco-driving) lub warsztaty z jazdy defensywnej.

Mój Samochodowy Pierwszy Raz

Korepetycje przed egzaminem kat. B